Tłumaczenia Pisemne

W zakresie tłumaczeń pisemnych oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka litewskiego, łotewskiego i estońskiego oraz języków skandynawskich. W naszej ofercie znajduje się również usługa DTP (odwzorowanie dokumentu pod względem graficznym).

Zlecenia pisemne realizujemy w dwóch trybach: zwykłym oraz ekspresowym. Oferujemy możliwość wykonania tłumaczenia w ciągu kilku godzin.

Na życzenie Klienta oferujemy profesjonalne usługi copywritingu i lokalizacji (dostosowanie tekstu pod kątem przeznaczenia, kultury językowej, realiów panujących w danym kraju, regionie).

Oprócz standardowej weryfikacji przetłumaczonych tekstów istnieje również możliwość zamówienia dodatkowej korekty stylistycznej przez native speakera języka docelowego.

Tłumaczenia Ustne

W zakresie tłumaczeń ustnych oferujemy tłumaczenia konsekutywne – przekład treści następuje po krótkim fragmencie wypowiedzi prelegenta i nie wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu tłumaczeniowego.

Oferujemy również asystę tłumacza podczas wystąpień, szkoleń, prezentacji, spotkań handlowych, konferencji itp.

Tłumaczenia ustne wykonują doskonale przygotowani lingwiści. Ich atuty to nie tylko perfekcyjny warsztat językowy, to również znajomość kultury danego kraju oraz mentalności jego mieszkańców. Dzięki tym walorom przygotowane tłumaczenia są rzetelne i wiarygodne dla odbiorców na całym świecie.

Tłumaczenia pisemne

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka litewskiego, łotewskiego i estońskiego oraz języków skandynawskich. Wszystkie tłumaczenia są poddawane weryfikacji merytorycznej i językowej.

Tłumaczenia ustne

Oferujemy tłumaczenia konsekutywne, asystę tłumacza podczas spotkań, rozmów, konferencji itp. Na życzenie klienta możemy wykonać również inne usługi w zakresie tłumaczeń ustnych.

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena. Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne konsekutywne, redakcja i korekta tekstów.

Wysoka jakość

Gwarancja wysokiej jakości usług oraz kompetencji tłumaczy. Usatysfakcjonowani Klienci – firmy i osoby prywatne.

Bezpieczeństwo

Ukierunkowanie na Klienta i szybka realizacja zleceń. Wszystkich naszych współpracowników obowiązuje klauzula poufności.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z nami